Zebra Elektro

O firmie

Witam na naszej stronie. Pragnę przedstawić naszym klientom naszą „ Zebrę.” Zebra Elektro sp z o.o. jest podmiotem zajmującym się produkcja i dystrybucja artykułów oświetleniowych i osprzętu elektrotechnicznego .Importujemy i produkujemy w takich krajach jak Chiny , Hong Kong, Indie. W naszej ofercie przedstawiamy produkty o dobrych parametrach technicznych i jakościowych po bardzo konkurencyjnych cenach wraz z pakietem gwarancyjnym. Dostarczamy towar na terenie całego kraju.

Współpracę z naszymi partnerami opieramy na elastycznych zasadach przynoszących wymierne korzyści dla obu stron. Wystarczy się z nami skontaktować a nasz młody i energiczny zespól zaproponuje bardzo dobre warunki. Oprócz branży elektrotechnicznej prowadzimy również sprzedaż profesjonalnych systemów zabezpieczeń telewizji przemysłowej CCTV. Kamery najnowszej generacji i osprzęt znajdziecie w naszej ofercie.

Dla tych którzy remontują zabytkowe obiekty lub budują w stylu klasycznym mamy do zaoferowania różne ekskluzywne wyroby z mosiądzu i zeliwa jak okucia , drzwiowe, okienne lampy ogrodowe i altany. Wystarczy wejść na odpowiednią stronę i sprawdzić ofertę.

Zapraszam do współpracy

 

Maurycy Zając

Design Studio WWW: Tworzenie stron internetowych